Publicat 14 Apr 2021 | Expiră 15 Mai 2021

.Net Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă sunteți o persoană cu cunoștințe practice despre .Net Framework, C #, Visual Studio, ASP.net, dezvoltarea serviciilor web cu WCF și / sau SOAP / REST framework-uri folosind mai multe protocoale, acest rol ar putea fi doar pentru dvs.!

Descrierea jobului

Cerinte: .Net framework, C#, Visual Studio, ASP.net,dezvoltare servicii Web cu WCF si/sau SOAP/REST frameworks folosind multiple protocoale , Angular JS

SC BAUM ONLINE SRL, este un organizator al jocurilor de noroc tip cazino la distanta si al pariurilor in cota fixa la distanta prin intermediul www.baumbet.ro.

Expirat
.Net Developer  -  BAUM ONLINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles