Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

.Net Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm persoane energice ,ambiţioase, care își doresc să crească alături de noi!

Descrierea jobului

.Net developer

Cunoscand in ultima vreme o dezvoltare destul de importanta in ceea ce priveste piata de software la comanda, in special activitatile de programare, modificare, testare si asistenta privind produsele software, ne dorim sa fim mereu la curent cu ultimele tehnologii, putand fi prompti si calitativi in orice moment pentru clientii nostri si proiectele dorite. Scopul nostru este sa le oferim clientilor posibilitatea de a beneficia de un serviciu bun din punct de vedere calitativ, la tarife mici, intocmit cu ajutorul unei tehnologii moderne si cu avantajul flexibilitatii unei societati mici.

Expirat
.Net Developer  -  RIVULUS CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles