Necalificati, operatori utilaje, pavatori, șofer CE Germania

Artemis ITS Gmbh 20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Artemis ITS Gmbh angajează pe contract muncitori necalificați, operatori utilaje (minibuldozer, miniexcavator, manitou) și șoferi cat. C și E în Germania.

· Limba străină nu este obligatorie, dar ajută (pot aplica și persoane care vorbesc doar româna)
· Putere fizică și dorința de a munci
· Persoana serioasă, disciplinată și organizată
· Experiență sau calificare în domeniu (pentru posturile de operatori utilaje și șoferi)

Descrierea jobului

· Program de lucru de 8 - 10h/zi, Luni-Vineri
· Transport, cazare și utilități asigurate gratuit de angajator
· Echipament de protecție (cască, bocanci, vestă, mănuși) asigurat de angajator
· Salariu începând de la 2100€ NET (în mână), în funcție de performanță
· Contract de muncă pe termen lung
· Locație: Germania
· Cele mai apropiate plecări în data de 17 septembrie 2022

Artemis Integrated Technical Services a fost fondată inițial în 2008 pentru a deservi rețelele de telecomunicații, concentrându-se pe infrastructură, implementarea telecom și furnizarea de servicii profesionale. Cu o echipă puternică de ingineri de telecomunicații, tehnicieni bine pregătiți și cu experiență, o echipă de conducere profesionistă, am reușit să construim un model de afacere de lăudat, în care au încredere operatori și furnizori de telecomunicații de top. Astăzi deținem sedii în 3 țări, deservind mai mult de 6 țări din Europa Centrală și de Est, cu o structură de resurse proprii și externe, capabilă să înțeleagă, să organizeze și să deservească proiecte relevante în această zonă geografică.
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.