NATIONAL SALES REPRESENTATIVE - WITH HUNGARIAN

HANZA TEAM 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Hanza Team este printre cei mai importanți producători și distribuitori de echipamente și haine de protecție din Ungaria.
În proiectul de extindere pe piața din România angajăm un
NATIONAL SALES REPRESENTATIVE.

Principala ta sarcină va fi dezvoltarea rețelei de parteneri comerciali din România!
Va fi o activitate variată, foarte dinamică, cu provocări.
  • vei participa la întâlniri de afaceri,
  • vei încheia contracte de colaborare cu distribuitori,
  • vei menține bunele relații cu distribuitorii existenți.

Descrierea jobului

Te vei instrui în Ungaria și te vei afla într-o comunicare permanentă cu colegii de la sediul central din Debrecen - Ungaria. Pentru o comunicare eficientă, este deosebit de important ca să vorbești limba maghiară!

Colegii și conducerea companiei îți vor acorda tot sprijinul pentru ca tu să poți lua decizii în siguranță. Experiența de 30 de ani a Hanza Team îți oferă siguranța de care ai nevoie și te ajută mult în obținerea rezultatelor.

Vei putea lucra cu instrumente de lucru moderne și rezultatele tale remarcabile vor fi rcompensate pe măsură.

În cei 30 de ani de dezvoltare continuă, compania Hanza Team (https://hanzamunkaruha.hu/), a devenit unul dintre cei mai mari producători și distribuitori de echipamente și haine de protecție din Ungaria. Pe lângă distribuirea multor mărci internaționale de top, am dezvoltat cu succes și o linie de haine de lucru producție proprie.

Vino acum în echipa Hanza Team!
Publicat 30 Aug. 2022 Reactualizat 27 Sept. 2022 Expiră 29 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.