MW Group angajeaza Sofer-Livrator Categ. B, C si E

MW GROUP - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Salutare tuturor,

Grupul de firme MW caută o persoană în departamentul de logistică, ( șofer - livrator)
- livrare, pregatire marfă (produse industriale), în Județul Maramureș / Satu Mare.

Aptitudini:
- să aibă o atitudine pozitivă: veselă, zâmbitoare, prietenoasă. (atât cu clienții cât și cu colegii de muncă) bazată pe respect reciproc.
- persoană cu simțul răspunderii, ambițioasă și dedicată jobului.
- dornică să se dezvolte din punct de vedere personal prin acumularea de lucruri noi în fiecare zi.

Descrierea jobului

- Respectă politica de vânzări a companiei în ceea ce privește standardele și termenele de livrare;
- Ține cont de recomandările responsabilului punctului de lucru în ceea ce privește prioritatea livrărilor.
- Asigură livrarea în condiții optime a produselor de la depozit către client și recuperează ambalajele goale.
- Participă activ la procesul deîncărcare și descărcare a mărfurilor.
- Verifică documentele primite,marfa la încărcare și în momentul predării acesteia către client.
- Întocmește foile de parcurs, respectă legislația în vigoare și procedurile interne ale companiei.
- Este responsabil de menținerea în stare bună de funcționare a mașinii.
- Program de lucru L-V 8:00 - 16:00.

Beneficii:
- salariu motivant acordat în funcție de implicare și rezultatele obținute.
- un venit lunar pe măsura eficienței muncii tale (compus din salariu fix plus bonusuri obținute prin implicare, atitudine și disponibilitate)
- mediu de lucru plăcut, cu oameni dedicați care-și doresc să se dezvolte continuu.
- integrarea într-un mediu profesionist, alături de o echipă deschisă, dinamică și de succes.

Descrierea companiei

Despre noi:
Suntem un grup de firme cu capital integral românesc, activăm pe piața din România din 1994 cu dezvoltare pe mai multe ramuri în domeniul gazelor tehnice, echipamentelor de sudură și accesorii.
Structura companiei, flexibilitatea, diversificarea produselor si serviciilor noastre, permit adaptarea continuă la schimbările și cererile pieței din România.
Cu o experiență de peste 20 de ani în crearea și dezvoltarea afacerilor pe plan industrial, oferim soluții integrate pentru progresul oricărei companii care activează în industria Metalurgică, Alimentară sau Medicală.
Suntem o companie care susține practicile sustenabile, fiind interesați de ultimele descoperiri din domeniul protejării mediului.
Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos