Publicat 30 Dec 2016 | Reactualizat 17 Ian 2017 | Expiră 30 Ian 2017

Muncitori RACARI Dambovita Targoviste 1200 Lei + tichete+posibilitate de crestere - lucratori depozit

5 posturi

Candidatul ideal

- domiciliul in Racari sau in Targoviste, judet Dimbovita

Descrierea jobului

- manipulari de marfuri

Se ofera:
- 1200 lei + tichete de masa
- posibilitate de marire a salariului
- contract de munca cu toate contributiile platite

SC Chemical Agro SRL este de 20 de ani principalul distribuitor de marfuri pentru agricultura in zona Dambovita, cu sediul principal in Targoviste, cu peste 35 de angajati.

Fitofarmaciile noastre se numesc FERMIERUL, sunt magazine agricole in care se gasesc pesticide, seminte, ingrasaminte si alte produse necesare in agricultura. Fitofarmaciile sunt in Targoviste, Racari, Poiana, Crovu, Ionesti, Brezoaia, Visina, Lunguletu, Oncesti, Voinesti, Slobozia Moara, Titu in Dambovita, Floresti in Giurgiu si in curand in alte zone cu potential agricol.

In prezent firma este in continua dezvoltare si cauta noi colaboratori.

SC Chemical Agro SRL comercializeaza erbicide, fungicide, insecticide, rodenticide, regulatori de crestere si fructificare, adjuvanti, moluscocide, produse pentru tratament seminte, ingrasaminte, seminte.

Muncitori RACARI Dambovita Targoviste 1200 Lei + tichete+posibilitate de crestere - lucratori depozit  -  SC CHEMICAL AGRO SRL - FERMIERUL
CV-ul este O POVESTE.
Tu o faci MAGICĂ.
Actualizează-ți CV-ul și eJobs donează pentru tine