Muncitori pentru retele de telecomunicatii

SC REB COMTEL SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- ambitios si proactiv
- punctual si serios
- disponibilitate de lucru conform unui program stabilit
- carnet de conducere categoria B
- potential de lucru sub presiune
- capacitate de alternanta in munca individuala si in echipa
- capacitate de efort prelungit
- disponibil pentru lucrarile efectuate in alte judete ale tarii
- abilitati foarte bune de comunciare in scris si personal (fata in fata sau prin telefon)

Descrierea jobului

- Lucrari de jonctionare cabluri de telefonie de cupru si fibra optica.
- Lucrari specifice in reteaua de acces ( instalarea in cablu de fibra optica aerian + canalizatie , cabluri in sapatura , instalarea stalpi telecomunicatii de lemn ) si asigurarea functionarii acestora in parametri optimi si la un nivel de calitate ridicat.
- Este responsabil, de localizarea deranjamentelor si remedierea acestora in mod operativ pentru a imbunatati satisfactia clientilor prin asigurarea calitatii serviciilor si reducerea timpilor de nefunctionare
-Conduce autoturismul in mod responsabil si respecta regulile de circulatie.

S.C. “REB COMTEL” S.R.L. a fost înfiinţată în anul 1996 ca o societate cu răspundere limitată, cu capital în întregime privat, respectând reglementările din Legea 31/1990 privind societăţile comerciale. Firma a fost înregistrată la Registrul Comerţului de pe langă Camera de Comerţ şi Industrie Braşov, sub numărul J08/1068/1996.
Domeniile de activitate acoperite de catre firmă sunt :
-proiectare şi consultanţă pentru reţele de telecomunicaţii;
-instalare şi întreţinere de reţele de telecomunicaţii de cupru si fibra optica;
-instalare, întretinere şi conectare echipamente de telecomunicaţii;
-service pentru reţele de telecomunicaţii;
Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos