Publicat 22 Mar 2018 | Expiră 21 Apr 2018

MUNCITORI PAVAJE & SPATII VERZI pentru DANEMARCA

3 posturi

Candidatul ideal

Selectam persoane cu experienta de lucru in domeniul constructiilor si / sau gradinaritului si / sau persoane calificate (scoala profesionala sau facultate) in domeniul amenajarilor exterioare.

Cerinte:
- Limba engleza - nivel conversational
- Experienta in montare pavaje si /sau ingrijire spatii verzi si / sau calificare
- Seriozitate

RECRUTAM DIN TOATA TARA.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara de obicei in intervalul Aprilie - Octombrie, insa daca dovediti seriozitate, punctualitate si performanta, contractul pe perioada determinata se poate prelungi sau transforma in contract permanent.

Ce am pregatit pentru Dvs. INAINTE DE A PLECA DIN ROMANIA?
- Semnarea unui Contract Individual de Munca in conformitate cu legislația daneza și un contract colectiv de munca cu noul Dvs. angajator.
- Salariu atractiv (min. 2000 euro net / luna) si posibilitatea efectuarii de ore suplimentare platite
- Sprijin in gasirea unei locuinte la un pret rezonabil (500 euro / luna). Costul total al vietii este de aprox. 900 euro / luna.
- Indrumare pe tot parcursul procesului.
- Toate sarcinile administrative legate de salarizare și permisul de munca danez sunt in sarcina noastra.
- Veți beneficia de exact aceleași drepturi si obligatii, contracte și acorduri ca și colegii Dvs. danezi.

FARA COMISION !

Va vom contacta cu promptitudine. Va asteptam!

Descrierea companiei

Decameron has 6 main divisions:

1. PRISM distributorship to direct clients, consultants, coaches and trainers.

2. PRISM Brain Mapping and HUMAN RESOURCES

2.1. Services for companies: Recruiting and Selection; Creating and developing teams; Personnel evaluation; Career planning; KPIs & Goals Correlation; Tailored Motivational Strategies; Conflict Management; Reorganization / Restructuring

2.2. Services for people: PRISM Assessment & Career development, Writing Resumes; Personal development & Coaching; Behavioral diagnosis for children.

3. TRAININGS: open trainings; in-house / on-site trainings; PRISM Brain Mapping Practitioner training

4. ORGANIZATIONAL DEVELOPMENT: Organizational Diagnostic Analisys (Organizational Climate Analisys; Organizational Functions and Interconnections’ Diagnostic); Opportunities, Business Ideas & Solutions; Neuro Lean Six Sigma; Neuro-Management; Management of change; Changing organizational culture.

5. FINANCIAL and ACCOUNTING SERVICES: Accounting – outsourcing (Payroll & Statements); Financial Assessment of the Company; Funding solutions; Professional Business Plans; Reorganization & Restructuring plans in the event of insolvency.

6. MARKET EXPANSION: Local / Foreign: Current Markets Analysis; Expansion Strategies; DISTRIBUITORS’ Searching & Selection; SUPPLIERS’ Searching & Selection; Business trips planning etc.

Contact details: ecaterina.cocora@decameron-wap.com; mobile: +40 749 029 669

MUNCITORI PAVAJE & SPATII VERZI pentru DANEMARCA  -  Asociatia Decameron