Muncitori necalificati (productie/depozit)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  1. minim 8 clase
  2. seriozitate, punctualitate
  3. disponibilitate pentru program in 3 schimburi (6:00-15:00, 15:00-00:00, 00:00-06:00)

Posturile sunt disponibile in cadrul unei companii multinationale din domeniul productiei tehnice.

Pentru productie: Operatori productie (operatori masini automate si semi-automate):
Pentru depozit/ logistica: Primitori-distribuitori, sortatori deseuri, pickeri

Descrierea jobului

  1. salariu motivant
  2. o masa calda pe zi
  3. transport asigurat din Bucuresti si localitati la o distanta de maxim o ora de Bucuresti (Ilfov, Prahova, Buzau, Calarasi, Dambovita etc.)
  4. bonus de prezenta
  5. ore suplimentare sambata/ duminica, platite conform legii
  6. program de noapte - schimbul 3 platit conform legii
  7. bonus de Paste
  8. bonus de Craciun
  9. cadouri de Craciun pentru cei care au copii a caror varsta nu depaseste 14 ani.

WISE FINANCE SOLUTIONS este o firmă de consultanţă, expertă în accesarea fondurilor europene, în obţinerea finanţării prin programele naţionale şi în medierea relaţiei dintre potenţialii beneficiari şi instituţiile care coordonează implementarea şi gestionarea asistenţei financiare comunitare.

Având o rată de succes de 100% în accesarea fondurilor europene și guvernamentale, WISE FINANCE SOLUTIONS reprezintă o echipă de profesionişti cu peste 8 ani de experienţă în furnizarea de servicii de consultanţă pentru afaceri şi management, pentru beneficiarii de finanţări nerambursabile, dar şi pentru acele organizaţii care au nevoie în activitatea lor curentă de expertiză în domeniile: achiziţii publice, intermedieri în afaceri, managementul afacerilor şi inginerie.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos