Publicat 10 Iun 2021 | Reactualizat 08 Iul 2021 | Expiră 11 Iul 2021

Muncitori necalificati pentru linii de productie fabrici in Cehia 1.000€-1.600€

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Recrutam muncitori necalificati pentru munca în fabrici de:

  • Mezeluri
  • Hrana pentru animale
  • Sucuri
  • Brutarie
  • Construcții
  • Spatii verzi
- nu este obligatorie experienta anterioara - va fi planificata o perioada de scolarizare de 2 saptamani, care va fi platita;
- nu sunt necesare cunostinte de limba straina, intrucat fiecare fabrica va asigura 2 translatori;
- transportul catre Cehia este asigurat de angajator.

Venit lunar cuprins intre 1000 si 1600 euro.

Activitatea se va desfasura la liniile de productie ale fabricilor.

Daca sunt necesare detalii suplimentare, ne puteti contacta la numarul +40761069634 (Bogdan Stanciu)

Descrierea companiei

Locuri de muncă în Cehia!

Seriozitate garantată!!!

Expirat

Muncitori necalificati pentru linii de productie fabrici in Cehia 1.000€-1.600€  -  Act Divers Bogdan S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles