Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Muncitori necalificati Olanda Finisaj Interior

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Oameni cu simțul responsabilității, cu sau fara cunostinta de limbă engleză și dornici de muncă în condiții civilizate.
Cu sau fara experienta de finisaj interior. Dispus sa invete si sa lucreze in echipa.

Descrierea jobului

Beneficiarul reprezinta un lant de hoteluri. In acest moment are 2 hoteluri in curs constructie. Are nevoie in acest moment de 8 persoane, dar cererea pentru personal va creste odata cu gradul de constructie a hotelurilor. Are nevoie in acest moment de 2 tamplari, 2 faiantari, 2 vopsitori/ de dat cu glet, 1 electrician, 1 instalator sanitar.
Preferabil vorbitori de engleza, dar exista si un sef de echipa roman care va ajuta la instruirea personalului si pregatirea actelor in Olanda. Contractul de munca va fii cu 1 luna de proba si ulterior se va semna contracte de munca pe 3/6/12 luni in functie de capacitatile fiecarui muncitor.

Se Ofera:
- 1200-1500 euro salariu NET ;
- cazare asigurata sau asistenta in gasirea unei locuinte proprii;
- masa asigurata ;
- transport asigurat catre locatia de munca;
- zii de munca standard 09.00-18.00 cu 1hr pauza de masa.

Primul interviu va fii online pe skype/whatsapp. Ulterior v-om aranja si un interviu fizic in Bucuresti sau Craiova.

Compania AFO Collective SRL-D se ocupa cu consultanta pentru imbunatatirea proceselor comerciale.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Muncitori necalificati Olanda Finisaj Interior  -  AFO COLLECTIVE SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles