Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Muncitori necalificati-Miercurea Ciuc

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-STAPANIREA ARITMETICII
-8 CLASE FINALIZATE
-CAZIER CURAT
-CAPABIL SA LUCREZE IN ECHIPA, CINSTIT

Descrierea jobului

-MANIPULAREA MARFURILOR IN DEPOZIT;
-ACTIVITATE DE PREGATIRE A MARFII;
-INCARCAREA MASINILOR DE LIVRARE

Oferta (bonusuri, beneficii):
-POSIBILITATEA DEZVOLTARII UNEI CARIERE PROFESIONALE INTR-O COMPANIE DE RENUME!
-PROGRAM DE LUCRU 8 ORE,DE LUNI PANA VINERI;
-DECONTARE TRANSPORT;
-BONURI DE MASA

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2006 de 1.1 miliard USD.), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi,Orkla Foods, Vodafone.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru, sediul central fiind la Bucuresti.

Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra !

Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat

Expirat
Muncitori necalificati-Miercurea Ciuc  -  SC INTERBRANDS M&D SA