Muncitori Necalificati In Strainatate

L.M.C INTERIM SRL - 40 poziții
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 1650 - 1700 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, serioasa, dornica de a munci si a invata lucruri noi

Descrierea jobului

L.M.C cauta pentru punctele sale din Franta :

Muncitori Necalificati pentru Abator in Franta
Macelari cu si fara experienta
Dezoseur, Transator , Fasonator - Porc ,Pui , Vita
Posturi disponibile - 40 - cu incepere imediata

Contract 100 % Francez

➡️ Program de lucru 35 de ore pe saptamna .
➡️ Permis cat. B -Reprezinta un avantaj
➡️ Limba Franceza la nivel începător reprezintă un avantaj .
➡️ Se accepta si cupluri
➡️ Formare gratuita la locul de munca

Se oferă : 👨‍💼 Asistenta si suport din partea echipei noastre pe toata perioada contractului .

➡️ Masina pusa la dispozitie (contra cost 50€ de persona pe luna) pentru a merge la munca ( carburant suportat de catre salariati )
➡️ Cazare cu cheltuieli incluse asigurata contra cost (2 pers / camera , 250 € pe luna de persoana)
➡️ Salariu : incepand de la 11.20 € / Net pe ora ( se lucreaza in medie 150 de ore pe luna )
➡️ Salariu Net dupa deduceri cuprins intre 1350 € - 1400 € Net , pentru incepatori ( salarizare evolutiva in functie de evolutie si seriozitate)
➡️ Ore suplimentare plătite cu 125 % = 14 € / Net pe ora
➡️ Punctele de lucru sunt in Franța Regiunea Bretagne
➡️ Transport din ROMANIA- FRANTA organizat de catre companie si dedus din primul salariu .

Orele suplimentare sunt calculate după depășirea celor 35/h săptămânale .

LMC Interim este o societate de recrutare și plasare forța de munca in România și Străinătate in toate domeniile de activitate . Va oferim asistenta socială , administrativă și logistica , cazare , mașina de servici si alte avantaje .
Va asteptam cu drag la Agentia noastra din Suceava , Str.Ana Ipatescu NR.9A , vis a vis de McDonald's
Publicat 1 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos