Muncitori necalificati, asamblare componente

Soft Tex Clean Srl - 40 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societatea comerciala SOFT TEX CLEAN SRL din Baia Mare, locatie strada Topazului nr.6, recruteaza muncitori la asamblarea si montarea pieselor, în principal se ocupă cu lucrări simple de asamblare a componentelor pentru obţinerea unei gam evariate de piese / componente.
Recrutam persoane si din afara orasului Baia Mare, optional vorbitori de limba engleza.
Oferim:
• Program de lucru 8h/zi, 5 zile pe saptamana pe un singur schimb
• Mediu de lucru placut
• Pachet salarial atractiv
• Tichete de masa
• Asiguram si decontam transport

Detalii suplimentare la numerele de telefon 0734881132, 0734881134.

Descrierea jobului

The company SOFT TEX CLEAN SRL from Baia Mare, location Topazului street no. 6, is recruiting assembling workers. The job mainly deals with simple component assembly works to obtain a wide range of parts / components.
We also recruit people from outside the city of Baia Mare, optional English speakers.
We offer:
• Working hours 8 hours / day, 5 days a week on a single shift
• Pleasant working environment
• Attractive salary package
• Meal tickets
• We provide and settle transportation

Additional details at the phone numbers 0734881132, 0734881134.

Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos