Muncitori la schele in Irlanda (Ne antrenam fara experienta)

Brogan Group - 10 poziții
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Engleza de bază
• Abilitatea de a lucra în echipă
• Aspirația personală de a studia, a perfecționa, a munci și a câștiga
• Capacitatea de a lucra cu încredere la înălțime
• Coordonare excelentă mână-ochi
• Nivel bun de fitness
• Conștientizarea sănătății și siguranței

Descrierea jobului

• Descărcarea echipamentelor de schele la fața locului
• Montarea stâlpilor de schelă
• Fixarea schelelor la clădiri sau structuri
• Fixarea balustradelor si plasei de siguranta
• Demontarea schelelor când un proiect este finalizat
• Crearea diferitelor tipuri de platforme, de la schele simple până la structuri complexe, cum ar fi schele suspendate, căderi în consolă și acoperișuri temporare
• Lucrul la fața locului în orice vreme

• Salariu de până la 700 EUR pe săptămână (înainte de taxe), precum și ore suplimentare, sprijin pentru locuință și deplasare
• Locație: Irlanda
• Angajare permanenta
• Cazarea este disponibilă dacă este necesar (subvenționat)

Descrierea companiei

Compania

Un furnizor de acces internațional, cu operațiuni în Marea Britanie, Irlanda și Emiratele Arabe Unite. Brogan Group este unul dintre cei mai importanți specialisti în acces, care furnizează clienților proiectarea, furnizarea și montarea de schele, catarguri și palanuri pe șantierele importante.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți un e-mail la jobs@brogangroup.com cu CV-ul sau o scurtă descriere a experienței și abilităților dvs. de lucru Sau WhatsApp la 00353 838146340
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022