Publicat 14 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Muncitori in depozite din Germania

5 posturi

Candidatul ideal

Studii medii, scoala profesionala;
Experienta de lucru intr-un mediu industrial;
Abilitati de a lucra in echipa;
Disciplina;
Disponibilitate pentru a lucra in Germania o perioada lunga de timp.

Descrierea jobului

12 euro brut pe ora lucrata
Manipuleaza marfa din Depozitul de bauturi;
Respecta procedurile interne de primire/ alocare la raft a marfurilor si materiilor prime in Magazia Centrala;
Respecta procedurile interne de comisionare in depozit;
Verifica acuratetea stocurilor la perioade determinate pentru materialele stocate si alte produse aflate în depozit.

Dispunem de o larga retea de relatii cu firme, companii si corporatii germane aflate in cautare de personal specializat de aceea cu noi totul devine mai avantajos, mai simplu, mai sigur. Nu ezita sa ne vizitezi pe www.drvp.eu sau sa ne contactezi departamentul de HR.

Muncitori in depozite din Germania  -  Dr. Vesmas & Partner S.R.L.