MUNCITORI ÎN CONSTRUCȚII - PLĂCI RIGIPS / FRANTA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 2500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne dorim ca viitorul nostru angajat să dețină minime cunoștințe în domeniu, să fie serios, responsabil, dornic de a învăța și lucra în echipă.

Descrierea jobului

►Montarea plăcilor rigips
►Lucru în echipă
►Fixare obiective și realizare target
►Salariu NET 2000-2500 euro / lună
►Cazare și transport suportate de către firmă

Înființată în anul 2013, societatea MATHEUS DALVF S.R.L. este o companie dinamică, cu o vastă experiență în domeniul construcțiilor - montarea plăcilor rigips.
Societatea își desfășoară activitatea exclusiv pe teritoriul Franței. Te așteptăm în echipa noastră! Contact:

Telefon: RO - 004 0728 913 792

FR - 003 3682 604 758

E-mail: dalvfariss@yahoo.fr
Publicat 29 nov. 2021 Reactualizat 27 dec. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos