Muncitori constructii

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

LUNOX HR INTERNATIONAL – Grup de companii cu angajați de diferite naționalități, caută vorbitori de Limba Germană pentru angajare în Austria, perioadă nelimitată.

Specializare:
  1. Curățenie industrială;
  2. Domeniul construcțiilor;
  3. Sudori;
  4. Instalatori;
  5. Specialiști în domeniul prelucrării lemnului;
  6. Strungari;
  7. Stivuitoriști.

Cerințe:
  • Limba Germană: nivel conversațional.
  • Experiență profesională în domeniu.
  • Vaccin anti COVID – 3 doze.
  • Toți participanții la interviu vor fi supuși la probe de lucru aferente specializării.
  • Permisul de conducere poate fi un avantaj.

Descrierea jobului

Oferim:
  • Condiții avantajoase de plată.
  • Posibilitate stabilire în Austria, împreună cu familia.
  • Salarii suplimentare (premiere)
  • Ajutor în ceea ce privește relocarea.
  • Viză permanentă.
  • Domiciliu fiscal.
  • Școlarizare pentru copii.
  • Program săptămânal de 38-40 ore.
  • Ore suplimentare plătite.
  • Concediul medical este asigurat de la prima angajare și este plătit. Tratament gratuit.
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos