Muncitori constructii Germania

Luto Romania S.R.L. 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Compania Luto Group recrutează meseriași calificați în construcții.Experiența în sudură MIG MAG și rigips constituie un avantaj.

Cerințe:

Atestat de calificare pentru cei cu experiență în sudură MIG-MAG;
Cetățenie EU;
Disponibilitatea de deplasare în funcție de proiecte;
Permis de conducere cat.B constituie un avantaj;
Cunoașterea limbii germană, engleză, rusă, cehă - constituie avantaj;
Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Descrierea jobului

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Echipament de lucru asigurat;
Transport de la cazare la locul de muncă asigurat;
Cazare asigurată gratuit;
Salariu motivant 11-12 EUR/pe oră net, 14 EUR/pe oră net pentru cei cu experiență în sudură și rigips.

Grupul Luto operează de mai bine de 13 ani printr-o rețea de sucursale proprii pe piețele forței de muncă slovace, cehe, germane și norvegiene. Cu toate acestea, putem proiecta și în alte țări. Vă putem ajuta în diverse domenii de activitate, cum ar fi industria auto, logistica, turnătoria, proiectele de construcții, ingineria electrică și altele. Oferim clientilor nostri servicii in domeniul angajării agentiei, consultanta personalului, recrutare, centru de evaluare si dezvoltare, management interimar, precum si cooperare pe proiecte din industria constructiilor si turnatorie. În fiecare zi, peste 2.000 de angajați lucrează la proiecte individuale, care sunt îngrijite de o echipă de 60 de persoane.

Publicat 16 Aug. 2022 Reactualizat 13 Sept. 2022 Expiră 15 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.