Publicat 12 Aug 2017 | Expiră 11 Sep 2017

Muncitori calificati si necalificati in constructii

15 posturi

Candidatul ideal

Cautam muncitori seriosi, calificati sau necalificati, apti sa lucreze intr-un ritm sustinut, cu rigorile unui santier a unui bloc de locuinte. Persoanele selectate vor trebui sa faca dovada experientei anterioare sau a calificarilor, acolo unde este necesar. Daca vreti sa fiti corect platit conform cu munca prestata, atunci va asteptam la un interviu.

Descrierea jobului

Munca este sustinuta, program fix.
Beneficii:
- salariul in functie de performante si pregatire. Se va negocia la interviu.
- orele suplimentare platite cu un minim de 50% in plus
- beneficii pentru terminarea lucrarilor conform proiectului la termen sau inainte de termen.

Solicitam:
- seriozitate, punctualitate, profesionalism

Grup de firme spaniole specializate pe lucrări de construcţii civile şi industriale, în expansiune la Ploieşti şi împrejurimi, căutăm persoane calificate şi necalificate în vederea angajării.

Muncitori calificati si necalificati in constructii  -  ESP PROMOTOR 2005 SRL