Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Muncitori calificati si necalificati in constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma de constructii cu domeniul de activitate in Germania(Krefeld), angajeaza muncitori calificati si necalificati in domeniul constructiilor civile.

Beneficii:

  • carte de munca, pe perioada determinata(februarie 2020-august2020),
  • Salariul se negociaza in functie de calificare si experienta, acesta fiind intre 6-15 euro/ora.
  • Aveti posibilitatea sa lucrati 2-3 luni, cu pauza de 10-14 zile.

baieti seriosi pentru modernizarea unuei cladiri in Germania.
Daca stiti sa lucrati in una din domeniile: constructii, finisaje, zugraveli, tencuieli, lucrari termo-izolatie(exterior), compartimentari cu gips-carton, atunci sunteti candidatul perfect.
Acceptam si echipa de muncitori.

Dorim si oferim seriozitate.

Putem fi contactati doar la acest nr de Tel: 0049-176-62006713

Descrierea jobului

  • Persoane serioase pentru modernizarea unuei cladiri in Germania.
  • Daca stiti sa lucrati in una din domeniile: constructii, finisaje, zugraveli, tencuieli, lucrari termo-izolatie(exterior), compartimentari cu gips-carton, atunci sunteti candidatul perfect.
  • Acceptam si echipa de muncitori

Expirat
Muncitori calificati si necalificati in constructii  -  Sbm Projekt eins Krefeld GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles