Muncitori calificati in constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam muncitori calificati, activitatea are loc in comuna Berceni.

Descrierea jobului

  • ​Efectuează lucrări de construcții și montaj pe șantier, lucrări de finisare în diferite etape ale construcției, repară și renovează clădiri și facilităţi şi le întreţine.
  • Participă la lucrările de finisaj prin care aplică tencuieli și chituri, pune lambriuri și pardoseli, realizează lucrări decorative și de tapetare.
  • Folosește instrumente universale și specifice pentru construcție, utilaje și echipamente pentru lucrări la înălțime.
  • Respectă toate cerinţele privind sănătate si securitate în muncă atunci când lucrează cu materiale, echipamente și instalații.
  • Urmărește și verifică calitatea activității îndeplinite și conformitatea cu cerințele proiectului.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 12 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos