Publicat 12 Iul 2019 | Reactualizat 11 Aug 2019 | Expiră 12 Aug 2019

Muncitori calificați și necalificați in construcții Germania

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Firma germana BB Stuck, cu sediul in Aldingen, Germania, angajează direct, fără intermediari, muncitori calificați și necalificați in domeniul construcțiilor.
- Dacă aveți experiența in izolații termice, tencuieli interioare/exterioare, nu ezitați sa ne contactați.

Descrierea jobului

- Salariul începe de la 12.20 euro brut/ora.
- Se oferă mașina de serviciu( la o echipa de 3 muncitori), iar cazarea se poate asigura de firma.
- Carnetul de conducere constituie un avantaj.
- Pentru mai multe detalii ne puteți contacta pe numărul de telefon: 00491717884651, domnul Bucur.
- CV-urile se trimit pe adresa: b.beltschak@bb-stuck.de.

Firma BB Stuck este specializata pe tencuieli mecanizate interior/exterior si izolatii termice, cu experienta de peste 10 ani.

Firma are un rulaj de 10 milioane euro pe an si este activa in zona Baden-Württemberg.

Pentru mai multe detalii puteti accesa situl nostru: www.bb-stuck.de

Expirat

Muncitori calificați și necalificați in construcții Germania  -  BB Stuck GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles