Muncitori amenajari interioare si electrician - 3 000 - 6 000 RON

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta in amenajari interioare si intretinere spatii comerciale (instalatii electrice, instalatii sanitare, rigips, vopsitorii, gresie, tavan casetat etc);
- Disponibilitate pentru deplasari
- Permis de conducere categoria B - constituie avantaj
- Initiativa si capacitate de munca in echipa;
- Proactivitate, personalitate orientata catre solutii si rezolvarea in timp util a sarcinilor trasate;
- Atitudine deschisa, flexibila si orientat catre rezultate.

Descrierea jobului

Executarea lucrarilor de amenajare / intretinere / mentenanta a spatiilor comerciale. Respectarea procedurilor de amenajare / standardelor de calitate / normelor de conduita / termenelor stabilite de catre coordonatorii lucrarilor.

BENEFICII:

- Salariul este cuprins intre 3000 - 6000 RON;
-Masina de serviciu;
- Scule profesionale;
- Diurna si cazare;

Descrierea companiei

AOL first HOLDING este membra a unui grup de firme.

Suntem convinsi ca oamenii sunt cheia succesului unei afaceri!

Pretuim oamenii si competentele lor!

Hai in echipa noastra!
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 10 iun. 2022 Expiră 10 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos