Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 21 Aug 2019

Muncitor presa transfer

1 post

Candidatul ideal

Cautam
- operator presa de transfer
- operator imprimante de mare format (plotere)

Cautam persoane pentru termen lung.
Punctul de lucru este in Malu Mare, iar din toamna va fi in parcul industrial vis-a-vis de Metro Craiova
Asiguram transport cu masinile proprii.
Program: plecare din Craiova la 8.30, plecare de la sediul firmei la 17.30, 8 ore/zi, 5 zile pe saptamina. Orel suplimentare platite (nu sunt obligatorii).

Descrierea jobului

- operare imprimante de mare format: banere, mesh
- finisare banere: capsat, lipit
- operare presa transfer termic
- finisare materiale textile
Experienta nu este necesara, insa constituie avantaj.

Descrierea companiei

Firma de productie publicitara cu activitate de export.

Muncitor presa transfer  -  ABENI ASANTE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles