MUNCITOR/OPERATOR PRODUCTIE - 4500 RON NET/LUNA

CONFIDENTIAL - 6 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu - cu bacalaureat (obligatoriu);
- Experienta min.2 ani in industria alimentara;
- Domiciliu in Bucuresti (obligatoriu);

- Abilitatea generală de învăţare;
- Rapiditatea în reacţii;
- Rezistenţă fizică la temperaturi de 10-12 grade Celsius;
- Abilitati de comunicare verbala;
- Abilitatea de a lucra sub presiune.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Fabricarea preparatelor utilizand competente de productie privind tehnologia generala si specifica de fabricatie a diferitelor tipuri de sortimente si capacitatea de exploatare si utilizare a instalatiilor si utilajelor pentru toate operatiile si fazele de prelucrare.
- Respecta deciziile si instructiunile date de seful direct.
- Program de lucru: 8 ore, sau 12/36 sau 12/24 -12/48

Beneficii:
1.Contract pe perioada nedeterminata;
2.Salariu fix ,inclusiv bonusuri lunare si tichete de masa: 4.300-4.500 RON NET/luna;
3.Prime de Pasti si Craciun;
4.Masa calda gratuit;
5.Alte beneficii conform ROI.
Publicat 1 Sept. 2022 Reactualizat 29 Sept. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.