Publicat 22 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 23 Iul 2019

Muncitor necalificat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare, lucru in echipa, spirit organizatoric;
Cunostinte in instalarea sistemelor de supraveghere video, control acces ,retele de date , retele de comunicatii– constituie avantaj;
Cunostinte de electricitate/ electronica;
Cunostinte de operare si administrare echipamente de retea, cablare structurata - constituie avantaj;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Execută instalarea, punerea în funcţiune şi programarea sistemelor integrate de securitate (supraveghere video analog/ IP, detectie incendiu, efractie, control acces, interfonie), telecomunicatii, IT, cablare structurata si CATV/ IPTV;
Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
​Remedierea defectiunilor la sediul clientului (doar persoane juridice);

Se ofera:
Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
Program de lucru flexibil;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Instruire la locul de munca;

AiBox Consult ofera servicii hardware si software, de la planificare, proiectare si implementare, pana la administrare, pregatire personal si asistenta tehnica, pentru o gama larga de arhitecturi si sisteme de tehnica de calcul si echipamente periferice
O mare parte din succesul nostru se datoreaza echipei noastre de profesionisti. Suntem in permanenta cautare de noi colegi, alaturi de care sa crestem.

Expirat
Muncitor necalificat  -  AiBox Consult

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles