Muncitor necalificat/ Sapator - Bucuresti

RCS&RDS - 8 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Detinerea permisului categoria B -reprezinta un avantaj;
  • Disponibilitate pentru efort fizic si munca pe santier;
  • Spirit de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;

Descrierea jobului

  • Realizeaza infrastructura si dezvoltarea echipamentelor de telecomunicatii;
  • Efectueaza activitati de sapare/ingropare cabluri, betonare si asfaltare;
  • Se ocupa de incarcarea/descarcarea materialelor necesare lucrarii in mijloacele de transport;
  • Se asigura de calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti operatori de servicii integrate de comunicatii din regiune, furnizand servicii sub brandul Digi in Romania, Ungaria, Spania si Italia.
In prezent, compania este lider in Romania pe piata segmentului de servicii de televiziune prin cablu si satelit, sub brandul Digi TV, de servicii de internet, sub brandul Digi Net, dar si un furnizor alternativ de servicii de telefonie fixa, Digi Tel si telefonie mobila, Digi Mobil, care este in continua crestere si dezvoltare.
Compania detine singura televiziune de stiri din Romania in format full HD, Digi24 HD, cu 8 statii regionale, 4 canale de sport, Digi Sport 1, 2, 3 si 4, un canal de filme Pay-TV, Digi Film, 3 programe de documentare, Digi World, Digi Life si Digi Animal World, un canal de muzica, Utv, 4 posturi de radio: Pro FM, INFO PRO, MUSIC FM si DANCE FM.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022