MUNCITOR NECALIFICAT/OPERATOR CHIMIST

PREFERE RESINS ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii medii (Liceu);
- punctualitate
- seriozitate
- persoana organizata
- capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

- Efectuarea operatiilor tehnologice necesare pentru realizarea volumelor solicitate
- Participa la manipularea marfurilor si a materiilor prime in depozit si in sectia de productie
- Exploatarea corecta a utilajelor si curatenie la locul de munca
- Însușirea si respectarea normelor SSM si PSI in vigoare
- Posibilitate de calificare la locul de munca

Societatea Prefere Resins Romania SRL, cel mai important producator de rasini fenolice din Romania, infiintata in anul 1993. Echipa noastra are un numar de 20 de angajati si ne gasiti in Rasnov
CONTACT 0268-230960
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.