Muncitor necalificat - instalatii electrice

Mico Serv S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

abilități de organizare, gestionare a timpului, atenție la detalii și lucru în echipă, apt pentru lucrul la inaltime

Descrierea jobului

executare lucrări: rețele electrice de JT/MT, branșamente electrice, instalații electrice interioare
executare lucrări în intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate
program de lucru fix: luni-vineri, 08:00 - 16:30

Beneficii
condiții de salarizare atractive
loc de muncă stabil (perioadă nedeterminată)
bonusuri de performanță
posibilitati de calificare la locul de munca

Compania noastră se ocupă de realizarea atât a branșamentelor electrice subterane și aeriene, a rețelelor electrice exterioare și de iluminat, cât și a instalațiilor electrice interioare (instalațiile electrice interioare, predominant în sezonul rece).
Oferim un loc de muncă stabil, pe perioada nedetermintă, cu beneficii materiale pe măsură și bonusuri de performanță.
Programul de lucru este unul fix, de luni până vineri, între ora 8:00 și 16:30, fără deplasări și delegații în afara județului.
Printre responsabilitățile principale ale angajațiilor se numără executarea lucrărilor în intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate.
Respectul față de colegi și de clienți este primordial în vederea realizării lucrărilor în bune condiții.
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.