Publicat 05 Feb 2020 | Expiră 07 Mar 2020

Muncitor necalificat in constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

 Apt din punct de vedere medical
 Seriozitate, responsabilitate, dinamism;
 Bune activitati de comunicare; lucru in echipa; organizarea si stabilirea prioritatilor in activitatea
profesionala;

Descrierea jobului

Munca unui muncitor necalificat in constructii este de a presta munci necalificate in domeniul constructiilor civile si
al constructiilor in general
Obilgatiile includ:
-sa incarce
-sa descarce sau sa stocheze materiale de constructie si instalatii;
-sa pregatesca materialele conform solicitarilor sefului de echipa;
-lucrari de sapatura pentru cabluri electrice;
-sa sorteze materialul rezultat din demolari;
-sa ajute in cadrul echipei la diverse operatiuni cu complexitate scazuta si fara pericole de orice natura;
-activitatea se desfasoara pe santierele companiei;
- lucreaza in general pe santiere unde sunt conditii de vreme schimbatoare, se lucreaza la inaltime
- se solicita cazier judiciar la angajare.
Beneficii:
 Pachet salarial atractiv;
 Echipament de protectie individual

Contact
e-mail: office@baustark.ro
web: www.baustark.ro
tel: + 40 (314) 378 831

SC Bau Stark SRL a fost infiintata in anul 2012, prin fuziunea a doua societati comerciale cu experienta de 10 ani in domeniul constructiilor, avand portofolii impresionante in domeniul proiectarii, consultantei si executiei lucrarilor de constructii.Serviciile principale oferite de SC Bau Stark SRL sunt: proiectare, consultanta, project management si executia tuturor categoriilor de lucrari in domeniul constructiilor.

Echipa Bau Stark este formata din oameni tineri ,cu experienta si care pot oferi maximum de mobilitate, punctualitate si profesionalism.

Expirat
Muncitor necalificat in constructii  -  SC Bau Stark SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles