Muncitor necalificat - etichetator / manipulant marfa BRASOV

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam Muncitor necalificat -etichetator/manipulant DEPOZIT ( depozit PRODUSE COSMETICE SI INGRIJIRE CASA)

Descrierea jobului

Cerinte:
• Abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
• Corectitudine, seriozitate, atentie la detalii;
• Permis de conducere cat. "B" - este un plus

Responsabilitati :
  • Manipulare marfa;
  • Etichetare produse cosmetice si detergenti;
  • Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei.

Salariu motivant + alte beneficii

Companie cu peste 18 ani de experienta in distributie si vanzarea produselor FMCG in Romania, reprezentant al unor branduri din Top 3 Italia, Franta, Elvetia, cu o cifra de afaceri de peste 5 milioane Euro.
Magazin online propriu www.cleansea.ro
Prezentare societate www.internationaltibecom.ro
Publicat 6 iul. 2021 Expiră 5 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos