Muncitor necalificat depozit Germania - Stuttgart

OTTO WORK FORCE ROM SRL 15 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă:

Ai capacitatea de a lucra în echipă
Ești dispus și motivat să lucrezi în depozit
Ești o persoană serioasă și responsabilă
Experiența într-o poziție similară este foarte apreciată dar nu este obligatorie
Limba germana constituie avantaj

Descrierea jobului

Punct de lucru: Stuttgart, Germania
Post: Lucrator depozit (order picker)
Sarcini principale: Preluare produse de pe rafturi si pregătirea acestora pentru livrare
NU este necesară experiența
Începere imediată

Depozitul este cu produse alimentare și se lucreaza in 3 departamente de temperatură: normala, fresh și congelate (în acest departament se lucrează 1-2 zile pe săptămâna doar, prin rotație).

Vă oferim :

Salariul orar este de 11,15 euro brut/h (1400-1800/ lună, în funcție de sporuri și ore lucrate)
*Pentru vorbitorii de limba germană posibilitatea unui salariu orar de 15 euro brut/h.
Plata salariului este lunară (se poate oferi avans la cerere)
Contract de munca temporara in conditii germane
Minim 151 ore de munca garantate lunar cu posibilitate de a lucra ore suplimentare.
Cazare asigurată de firmă contra cost 11 € /zi (300-330 lunar)
Spor extra 25% indemnizație pentru munca de noapte 23:00 - 6:00
Spor extra 50% din indemnizatia pentru munca duminica.
Spor extra 100% pentru munca de sarbatori.
Asigurarea angajaților și accesul la asistență medicală.
Posibilitatea de a aplica pentru un Kindergeld (alocație pentru copii) și de a obține rambursarea taxelor germane.
Posibilitate de dezvoltare direct in structurile OTTO.

Interesant❓ Îți dorești un loc de muncă în Germania ? Aplică acum, vă sunăm cu toate detaliile necesare.

Descrierea companiei

Despre OTTO Work Force

Înfiinţată în anul 2000 in Olanda, astăzi OTTO Work Force a devenit cea mai mare organizaţie de ocupare a forţei de muncă din Europa. Asistăm angajaţii ce se relochează din ţara de origine și lucrează cu contract temporar într-o altă ţară. În plus, compania oferă numeroase și diverse locuri de muncă. Peste 15.000 candidați sunt angajaţi temporar prin intermediul companiei noastre, în principal în Olanda, Germania și Polonia. În Europa de Vest și Centrală suntem prezenți cu peste 50 de birouri.

OTTO Work Force este o companie cu capital privat.

Misiune

OTTO Work Force crede într-o piaţă europeană a muncii fără frontiere. În calitate de lider de piaţă în domeniul serviciilor internaționale de recrutare, suntem mereu în căutarea de noi concepte pentru a servi în mod optim interesul clienților și al angajaţilor noștri în ceea ce privește flexibilitatea. La OTTO Work Force ne desfășurăm activitatea din pasiune și întotdeauna încercăm sa fim cu un pas înaintea solicitărilor.

Viziune

Prin consolidarea poziției noastre în Polonia, Germania şi Olanda, suntem în măsură să optimizăm în continuare conceptele noastre pentru clienţii noştri. În același timp, punem accentul pe RESPECT ca cea mai importantă valoare individuală și corporativă, suntem capabili să îmbunătățim situația migranților noștri din muncă.

De asemenea, pentru că siguranța datelor tale este foarte importantă pentru noi, ne-am asigurat că înțelegi cum și în ce fel sunt folosite CV-urile și informațiile tale de către noi, in urma aplicarii la unul sau la mai multe anunturi active pe care le are compania noastra.

Detalii aici :

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.