Muncitor necalificat-calificat

STI International - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

S.C. S.T.I. INTERNATIONAL SRL FAGARAS

Cel mai mare producator de marochinarie tehnica si de lux din Tara Fagarasului isi mareste echipa !

CAUTAM:
  • Muncitor calificati sau necalificati, cu posibilitatea calificarii la locul de munca in meseriile de CONFECTIONER SAU MAROCHINER
  • Permis categoria B- constitutie avantaj

Descrierea jobului

OFERIM:
  • Salariu motivant in functie de productivitate, calitate si flexibilitate;
  • Asigurarea transportului sau decontarea acestuia in totalitate;
  • Tichete de masa in plus fata de salariul de incadrare;
  • Plata dubla a orelor suplimentare
  • Prime si bonificatii in functie de productivitate;
  • Asigurare medicala privata;
  • Conditii de lucru excelente, la nivel occidental;
  • Gratuitati la accesul in baze sportive sau la evenimente culturale;

Compania STI International a fost creata in 1998, dorind sa reprezinte un mediu sigur, curat si motivant pentru angajatii sai.
Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos