Publicat 09 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 09 Mai 2021

Muncitor necalificat 2500-3000 Ron/Net

10 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal este persoana care doreste sa lucreaze in echipa, sa invete lucruri noi si interesante si care este serios si muncitor.

Descrierea jobului

- Asculta si urmeze indicatiile sefilor de echipa.
- Respecta normele de securitate si sanatate in munca.
- Lucreza in echipa.

Beneficii:
- Salariu motivant: intre 2500 - 3000 Ron/Net
- Echipament de lucru performant
- Bonusuri suplimentare (sunt prime in bani la terminarea proiectelor sau a lucrarilor, atunci cand acestea se termina inainte de termen si fara probleme)
- Program de lucru: Luni - Vineri

Compania noastra se ocupa cu montajul/instalarea de silozuri de cereale, instalatiile ce deservesc aceste silozuri, intretinerea, mentenanta si reparatia instalatiilor portuare cat si reparatii navale in Portul Constanta. Activitatea companiei are loc in Portul Constanta.

Muncitor necalificat 2500-3000 Ron/Net  -  Amg Servnav Invest S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles