Muncitor montator

Stanto International Design S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Firma, sector mobila si utilaje magazin, caut muncitori montaj.
  • Persoana căutată trebuie să aibă experiență în domeniu și familiarizată cu utilizarea principalelor instrumente de lucru.
  • Expertiza in domeniul electric si tamplarie este apreciata.
  • Candidatul trebuie să fie capabil să monteze sisteme de mobilier și să aibă abilități manuale.

Contactați prin WhatsApp la numărul de telefon. +39 3450827471 pentru a trimite CV-ul.

Descrierea jobului

Profilul este completat de: abilități de relaționare, bune abilități organizatorice, simț practic.

Suntem o frima care se ocupa de mobilier si design de spatii comerciale si rezidentiale.
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.