Publicat 11 Ian 2020 | Reactualizat 19 Ian 2020 | Expiră 10 Feb 2020

Muncitor in domeniul feroviar/ Siguranta feroviara

15 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană

Candidatul ideal

- seriozitate;
- punctualitate;
- flexibilitate;
- disponibilitate de a invata;
- carnet categ b.;
- cunoasterea limbii Germane nivel incepator pana la avansat;
- candidatul trebuie sa fie apt d.p.d.v. fizic si psihic;

Descrierea jobului

Muncitor in caile ferate din Germania.

- cazare asigurata ;
- scolarizare (10 zile lucratoare);
- In timpul scolarizarii primiti 20 eur/zi diurna;
- posibilitate de promovare;
- tarif orar incepand de la 10 Eur/brut dupa scolarizare(tariful se poate negocia de persoanele cu un nivel de Germana foarte bun);
- ore sulimentare platite, sporuri platite;
- transport (se asigura transportul pana in Germania in momentul angajarii);
- contract de munca semnat direct cu angajatorul din Germania;
- plecarile sunt in 15.02.2020;

Firma germana cu peste 30 de ani vechime in domeniul feraviar din Germania.

Muncitor in domeniul feroviar/ Siguranta feroviara  -  EU Personalservice Caliman&Muller S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles