Publicat 21 Aug 2019 | Reactualizat 11 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

Muncitor Confectioner Sectie Tricotaje

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Cunostinte si experienta in domeniul tricotajelor.
  • Spirit de echipa
  • Corectitudine, responsabilitate si disciplina;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Colaboreaza cu restul echipei in vederea realizarii produselor finite.
  • Verifica fiecare produs, din punct de vedere calitativ, inainte de predarea lui inspre urmatoarea etapa de productie.

Oferta beneficii:
  • Pachet salarial atractiv (1800-2500 lei)
  • Posibilitati de dezvoltare a carierei.
  • Fabrica dotata cu echipamente de ultima generatie;

LOcatia fabricii: Onesti, Calea Brasovului nr. 39,Cod postal: 601073 Onesti – jud. Bacau – ROMANIA.

Mai multe detalii despre fabrica www.larawear.ro
Capacitatea fabricii 10.000 bucati/ luna)

Muncitor Confectioner Sectie Tricotaje  -  PAM BAKERY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles