Muncitor calificat/necalificat: Ambalare/ coletare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane serioase, capabile sa invete lucruri noi, dornice sa faca parte dintr-o echipa.
Ce alte calitati:
- Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.
- Sa fii dispus/a sa inveti. Memorie buna.
- Sa fii o persoana organizata.
- Sa fii atenta la detalii.
- Sa fii harnic/a. Sa iti placa munca.

Descrierea jobului

Ambalare/coletare de produse din cristale:
- invatarea produselor (se ofera instruire la locul de munca)

Ce oferim:
- salariu net initial 2000 lei
- bonus produse (se discuta la interviu)
- bonus vanzari (se discuta la interviu)
- reducere 30% - produse din magazin
- se respecta concediul legal de 21 zile/an
Alte beneficii se discuta la interviu.

De cand avem nevoie de tine:
incepand si a doua zi dupa interviu
Cat timp avem nevoie de tine?
Avem nevoie de tine cat mai mult timp!
Doar full time!
Interesati de colaborari de lunga durata!

Cine suntem: Universul cristalelor - din 2007 aducem din toata lumea produse din cristale sub toate formele: naturale si prelucrate (geode, felii, piramide, sfere, bijuterii etc.

Vizitati site-ul si pagina de facebook pentru a vedea despre ce este vorba.

Compania noastra se ocupa cu vanzarea de produse din cristale, pietre pretioase si semipretioase. Detinem o gama variata de produse, de la piatra bruta, neprelucrata pana la obiecte decorative, bijuterii si cristale special slefuite pentru terapie. Mineralele naturale, peste 200 tipuri, sunt importate in totalitate. Detinem autorizatie ANPC etc. Vanzarea se realizeaza direct in magazin, cat si online.

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos