MUNCITOR CALIFICAT/ELECTRICIAN/MECANIC UTILAJE/OP UTILAJE

SC UNI-RECYCLING SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

persoana dinamica, serioasa, punctuala
lucreaza bine in echipa
experienta in domeniu constituie avantaj
experienta in operare instaltii de centrifugare
experienta in automatizari , moatoare electrice
pregatire profesionala finalizata ca instalator electric sau un curs similar de formare profesionala
disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Realizarea mentenantei preventive asupra tuturor instalatiilor si echipamentelor electrice din gestiune
Executarea lucrari de instalatii electrice necesare la punctul de lucru si santiere
Sesizarea, preluarea, rezolvarea si/sau raportarea, conform competentei, a oricarei probleme aparute
Efectuarea de reparații și punerea în funcțiune a utilajelor.( Vola , excavator , JCB , stivuitor ..)
Întreținerea periodică a utilajelor la sediul clientului sau în atelier.
Efectuarea de intervenții tehnice a utilajelor aflate în garanție.
Diagnosticarea și soluționarea problemelor tehnice identificate.
Întocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparațiilor.
Montarea de atașamente și accesorii pe utilaje și echipamente.
Instruirea operatorilor de utilaje desemnați de clienții noștri.
Evaluarea utilajelor din punct de vedere tehnic la solicitarea clientului.
Operator utilaje terasament cu atestat
Locatia jobului
Comuna Dragansti - SAT MERI

Uni-Recycling, companie româno-germană fondată în 2005, are ca scop principal declarat protecţia mediului, în care se implică activ prin raportare constanta la atuurile sale: responsabilitate, expertiză în domeniu, parteneriat de încredere, profesionalism.

În viziunea noastră, deşeurile înseamnă resurse şi depinde doar de noi să le valorificăm pentru a proteja natura. De la consultanţă la soluţia optimă finală, Uni-Recycling este specializată în servicii performante şi complete, aplicând cele mai bune tehnici disponibile.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.