Publicat 14 Sep 2010 | Expiră 16 Oct 2010

Muncitor - montator tamplarie, panouri solare

20 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim 2-3 ani in montare tamplarie
- Constituie avantaj experienta in montare panouri solare
- Cunostinte de baza de limba franceza
- Disponibilitate de a lucra in Franta pentru o perioada de minim 5 luni
- Disponibilitate de angajare imediata

Descrierea jobului

Montare de panouri solare

Grupul nostru cuprinde o ramura Protejata, Human Respect Solutions - HRS,o ramura de asistenta si consultanta in domeniul resurselor umane si o ramura asociativa Asociatia Acces pentru Toti - PacT. Misiunea noastra este de a promova integrarea tuturor categoriilor de personal in cadrul lumii profesionale si de a furniza clientilor nostri produse si servicii competitive

Expirat

Muncitor - montator tamplarie, panouri solare  -  Hrs Assistance