Publicat 10 Apr 2019 | Expiră 11 Mai 2019

MRB Electric angajeaza Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata, flexibila si proactiva
Persoana sociabila
Studii superioare sau medii
Avantaj: experienta in administrativ si contabilitate primara

Descrierea jobului

- Asigură redactarea documentelor și a corespondenței
- Preia și gestioneaza mesajele apelurilor telefonice și a e- mailurilor
- Menține legătura cu departamentele firmei si cu furnizorii
- Activitati de contabilitate primara:
Emite facturi, chitante
Plati online
Urmareste incasarile
Emite deconturi , etc

MRB Electric ofera solutii complete in instalatii electrice si productie cablaje electrice.

Expirat
MRB Electric angajeaza Asistent Manager  -  MRB ELECTRIC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles