Publicat 14 Iun 2019 | Reactualizat 12 Iul 2019 | Expiră 15 Iul 2019

MOTOSTIVUITORIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai autorizatie de stivuitorist si ai absolvit studiile profesionale sau liceale, te potrivesti foarte bine cu cerintele noastre.

Descrierea jobului

Candidatul este responsabil pentru:

  • depozitarea corecta a produselor
  • buna functionare a utilajului
Beneficii:
  • Iti oferim un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie aflata in expansiune
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta
  • Program de lucru luni-vineri
  • Salariu atractiv
  • Transport asigurat
Daca sunteti interesati va rugam sa aplicati pana la data de 30 iunie 2019. Vom contacta doar persoanele selectate

CARPAT APROMETAL PRODUCTION este o firma cu capital privat care activeaza pe piata romaneasca din anul 2011 in domeniul metalurgiei neferoase.

Expirat
MOTOSTIVUITORIST  -  CARPAT APROMETAL PRODUCTION SRL