de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

MOTOSTIVUITORIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii medii
- Atentie la detalii si implicare;
- Spirit de echipa;
- Spirit organizatoric;
- Rezistenta la stres;
- Dorinta de a evolua profesional;
- Experienta relevanta in manipularea motostivuitorului.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- asigura operarea motostivuitorului pentru transport intern si manipulare produse finite/materii prime, conform planificarii;
- depoziteaza materii prime si materiale
- alimenteaza liniile de productie conform FIFO ( primul intrat – primul iesit ) cu materiile prime si materialele necesare;
- aseaza paletii cu produse pe pozitiile stabilite;.
- incarca autocamioanele cu marfa ambalata pentru livrare si verifica integritatea bunurilor incarcate .
- incarca autocamioanele cu deseu hartie/lemn, plastic, etc
- descarca din camioane materiile prime si materialele
- descarca autocamioanele care sosesc cu paleti de lemn,virole de metal,cartoane,banda pentru ambalare.

Cerinte obligatorii:

- Diploma de calificare in meseria de stivuitorist;
- Autorizatie ISCIR si extindere valabila;

Beneficii:
- Instruire la locul de munca;
- Salarizare motivanta care include acordarea de bonuri de masa;
- Plata orelor suplimentare, daca este cazul
Asigurare medicala privata

Companie multinationala, cu domeniul de activitate "Productie ambalaje hartie si carton".
Fabrica din Romania este infinatata in anul 1999, in prezent are 80 de angajati.

Expirat
MOTOSTIVUITORIST  -  SC SEGEZHA PACKAGING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles