Publicat 23 Oct 2019 | Expiră 06 Nov 2019

Montatori Termopane din PVC și ALUMINIU

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experiență în domeniul instalării ferestrelor din aluminiu și PVC timp de cel puțin 1 an;
- Abilități de lucru în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

- Realizează activități de instalare - instalarea de ferestre din aluminiu și PVC, jaluzele, plase țânțari și altele, în conformitate cu standardele de calitate și siguranță ale Plast Market Ltd;
- Efectuează demontarea și transportul ferestrelor vechi;
- Curăță zona activităților de asamblare efectuate după finalizarea lucrărilor;
- Oferă clientului documentația necesară pentru activitatea de instalare;
- responsabil pentru disponibilitatea și întreținerea setului de instrumente cu care desfășoară activități de asamblare;
- Execută reparații de rame din PVC și aluminiu, obloane, plase de țânțari;

Compania oferă:

- Oportunitatea de a deveni parte a echipei unui lider de companie din segmentul tău;
- Lucrați într-o echipă energică și ambițioasă;
- Condiții excelente de lucru și dezvoltare

Plast Market este angajată în producția și instalarea de tamplarie din PVC și aluminiu, structuri metalice, balustrade și viziere. Avem propriul nostru depozit, precum și o flotă bine echipată pentru tot ceea ce aveți nevoie si care ofera produsului o funcționare ușoară, sigură si o durata longeviva.
Oferim prin serviciul nostru profesionalism și ne bazăm pe un program de formare a talentelor pentru acest lucru. De asemenea, apreciem dorința de a ne dezvolta angajații și de a rămâne mereu în urma lor atunci când sunt dornici de pregătire și cursuri.
Executam lucrari pentru persoane fizice cat si juridice.

Expirat
Montatori Termopane din PVC și ALUMINIU  -  Plast Market SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles