Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Montatori STICLA / TERMOPAN

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam personal pentru o companie care ofera solutii de sisteme glisante pentru terase, cabine de dus, balustrade s.a.
Locatia postului: Berceni, Sector 4, Bucuresti.

Candidatul ideal:
- Absolvent studii minime - cu Bacalaureat
- Experienta in lucru cu sticla, termopan, mobila de bucatarie si/sau tamplarie din aluminiu reprezinta avantaj
- Carnet Cat. B reprezinta avantaj
- Abilitati de comunicare bine dezvoltate
- Abilitatea de a lucra cu clientii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- montare sticla si ansambluri din sticla (cabine de dus, pereti glisanti, balustrade);
- prelucrare sticla in atelier.

Program de lucru: L-V (ocazional si Sambata, cand se platesc orele conform legislatiei)
Se lucreaza in atelier circa 20% din timp, iar restul de 80% se lucreaza pe teren, la client.

Se ofera contract de munca, salariu avantajos, ore suplimentare platite, prime de sarbatori, mediu de lucru placut.

Interim SEN este o agentie de resurse umane care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal pentru companiile din Romania si din strainatate.

Recrutam si punem la dispozitie clientilor nostri angajati permanenti si/sau temporari pentru o posturi si domenii de activitate de la inginerie, constructii, la servicii financiare, agricultura si hoteluri.

Suntem o echipa cu experienta in managementul resurselor umane si va punem la dispozitie know-how-ul si resursele noastre pentru a realiza cu succes orice proiect. Echipa noastra este formata din psihologi, tehnicieni, consilieri juridici si economici care inteleg si armonizeaza particularitatile candidatilor cu cele ale posturilor sau companiilor pentru care recrutam.

Expirat
Montatori STICLA / TERMOPAN  -  Interim Sen

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles