Publicat 31 Ian 2017 | Reactualizat 25 Feb 2017 | Expiră 03 Mar 2017

Montatori hale metalice, industriale si agricole

6 posturi

Candidatul ideal

- experienta de minim 3 ani la montaj pe santier de structuri metalice;
- experienta de utilizare stivuitor MANITOU si nacela;
- capacitatea de a lucra dupa desen tehnic;
- permis de conducere categ. B;
- cunoasterea limbii franceze constituie avantaj;

Responsabilitati:
- asamblare structuri metalice pentru diverse hale industriale si hangare agricole;
- montaj acoperisuri, pereti si fatade;
- se va lucra la inaltime de pana la 8 metri;
- manipulare stivuitor si nacela;

Descrierea jobului

Se ofera:
- 6 posturi disponibile;
- contract de munca pe durata determinata, cu angajare in Franta, pe o durata de 12 luni;
- program de lucru: 39 h/saptamana; Luni – Joi: 8 – 17; Vineri: 8 – 16
- salariu/luna net: 1565.21 € ; (format din salariul de baza 1367.21 euro luna/net + 9.00 euro net/zi lucrata x 22 zile lucratoare/luna (panier repas);
- cazare asigurata.

SKILLS CONSULTING este o agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniul medical, cel al serviciilor din turism, al constructiilor si industriei.

Te punem in legatura cu parteneri din intreaga lume!

Montatori hale metalice, industriale si agricole  -  Skills Consulting S.R.L.

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă