MONTATOR USI GARAJ

COVILRAM GRUP SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Sa fie o persoana serioasa, sa aiba experienta in montajul usilor de garaj.

Descrierea jobului

- montaj usi de gara sectionale si industriale, automatizari pentru usi si porti, bariere, sisteme de control acces, supraveghere video, constatare defectiuni, asamblare, instalare si punere in functiune a echipamentelor, service mentenanta, reparatii;

BENEFICII:
- Salariu motivant
- Masina de serviciu
- Telefon de serviciu
- Contract de munca pe perioadă nedeterminată

Comercializam si montam usi de garaj culisante, usi de garaj vitrate, kit usa pietonala, usi industriale tip armonica, usi automate, usi rapide, usi antifoc, automatizari pentru usi de garaj sectionale si usi industriale sectionale, automatizari pentru porti batante, automatizari pentru porti culisante, bariere auto si piloni retractabili, rampe de egalizare, burduf izotermic. Avand deja o vasta experienta in acest domeniu, prin seriozitate si promptitudine fata de clientii nostri, afacerea a crescut anual.
Publicat 6 iun. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos