Montator (Tehnician Echipamente Service Auto)

AD Auto Total srl - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte
- Experienta de lucru in domeniu tehnic
- Cunostinte tehnice din domeniul mecanic, electric sau hidraulic
- Studii medii sau superioare cu profil tehnic (constituie avantaj)
- Capacitatea de a interpreta un desen tehnic, o schema electrica sau hidraulica, de a monta un echipament conform manualului de instalare
- Permis Cat B, utilizare PC, limba engleza
- Persoana dinamica, organizata, disponibila pentru deplasari (activitatea se desfasoara la clienti)

CV-urile care nu respectă cerintele nu sunt luate în considerare

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Monteaza, repara si efectueaza intretinerea echipamentelor pentru service-uri auto (elevatoare auto, aparate masurat geometria rotilor, standuri de frana,compresoare aer, cabine de vopsit, aparate dejantat/echilibrat roti)
- Instruieste personalul despre modul de functionare al echipamentelor.
- Ofera consultanta si intocmeste devize de reparatie.

Beneficii oferite
- Traininguri si instruire permanenta
- Dezvoltare profesionala alaturi de o echipa dinamica
- Prime si bonuri de masa
- Salariul se va negocia in urma interviului.

Leader in importul si distribuitia de piese auto din Romania, AD Auto Total este o firma cu capital integral romanesc, activa de 25 ani in domeniul auto. Portofoliul AD Auto Total numara acum peste 18.400 de clienti activi iar cifra de afaceri pe anul 2018 este 250.000.000 euro.
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto si, astfel, de la inceput ne-am bazat pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Astfel am dezvoltat parteneriate stabile care, pe termen lung, fiind un sprijin real pentru clienti, au ajutat la evolutia noastra ca si companie:
O medie de 35.500 de comenzi zilnice / 86 de depozite regionale / 170 de agenti / 340.000 mp suprafata de stocare / 100.000 km parcursi zilnic / peste 950 de autoturisme in flota de distributie / livrari locale in mai putin de 1h in marile orase.
Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos