Montator tamplarie PVC/AL

Tipul job-ului
Salariu 525 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Oportunitate pentru a lucra in Olanda!

Start: Imediat
Se lucreaza la cladiri civile/industriale unde se monteaza/asambleaza geamuri/usi din pvc/aluminiu, pereti cortina.

Descrierea jobului

Pozitii deschise pentru:
Montatori geamuri PVC si aluminiu - 500- 575Eur/sapt
Confectioneri geamuri PVC si aluminiu - 475- 500Eur/Sapt
Montatori pereti cortina - 500 - 575Eur/Sapt

Se lucreaza 40 de ore/sapt
Bonus de 100 de Eur ( compensatie pentru transportul international)
Cazare: oferita si platita de catre angajator - singur in camera

Cerinte:

Experienta pe o pozitie similara
Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational ( cel putin 1 din echipa de 2)
Masina personala ( 1 din echipa de 2)
Posibilitate de a inchiria masina ( 70 de euro/masina /sapt)

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we placed more then 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel and catering and distribution & logistics.

Our web is www.dkrs.sk. You can also follow us on facebook: DK Recruitment Services

Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos